DARMOWA DOSTAWA OD 150 zł | CHCEMY WAM POWIEDZIEĆ: PRACUJEMY I DOSTARCZAMY WASZE ZAMÓWIENIA.

O nas

Zapraszamy Cię do magicznego świata Berry Mouse gdzie samodzielnie możesz zaprojektować swój Pin Board oraz Flower Box.

Berry Mouse to polska marka stworzona przez dwie przyjaciółki w 2017 roku, z pasji do piękna i unikatowych rzeczy, marzeń, determinacji i wiary w swoje możliwości. Nasze pomysły są odzwierciedleniem naszych gustów i zamiłowania do wyjątkowych wnętrz.

Nieustannie podnosimy jakość naszych usług i z najwyższą starannością realizujemy  projekty Klientów, nie zapominając przy tym o indywidualnym i kreatywnym podejściu do każdego.

Przed nami długa droga, ale jesteśmy gotowe i podekscytowane tym wyzwaniem.

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Kasia

Marzyłam o pięknym wnętrzu, “skrojonym na miarę”. Każdy element miał być przemyślany i osadzony w mojej estetyce. Jestem wielbicielką stylu nowojorskiego, który jest ponadczasowy i nie narzuca aktualnych trendów wnętrzarskich.
Od kiedy pamiętam w amerykańskich filmach podziwiałam wówczas wnętrza, których ponadczasowość niezmiennie mnie inspiruje.

“Marzenia zamieniam w cele”

Pomysł na Pin Board zrodził się już dawno temu. Nie mogłam znaleźć estetycznego odpowiednika tablicy kredowej czy korkowej. Wizualnie miał pasować do mojego rodzinnego pokoju .  Stworzyłam więc prototyp, który udoskonalałam z biegiem lat. Wraz ze zmianą wnętrza Pin Board doczekał się premiery. Tym bardziej cieszę się, że nie tylko mogę się nim podzielić, ale przede wszystkim dać możliwość stworzenia Pin Boardu zgodnie z Waszym indywidualnym stylem. 

Konieczność zamieniła się w pasję, która widoczna jest we wszystkich naszych projektach.

Paulina

Podczas wyboru produktu zwracam uwagę przede wszystkim na jego estetykę oraz jakość wykonania. To właśnie zamiłowanie do piękna pchnęło mnie do stworzenia niezwykłych Flower Boxów, które wyróżniają się na rynku spośród innych produktów tego typu swoją trwałością. Niełatwo było znaleźć idealne kwiaty, które sprawiają wrażenie żywych. Nam się jednak to udało! 

 “Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych”

Tworzenie to moja pasja, dlatego z radością dzielę się swoimi pomysłami i realizuję swoje pasje jako współwłaścicielka Berry Mouse ale również jako mama  dwóch cudownych dziewczynek.

To właśnie córki zainspirowały mnie do wprowadzenia T-shirtów KIDS.

Radość ze wspólnej zabawy moda jest bezcenna.